Zühre Pardesü

Daha çok kapalı diye tabir edilen tesettürlü hanımların kullandığı pardesü günümüzde bir nevi şıklık ve zerafet halini aldı. Öyleki yılda 2 defa yenilenen kreasyonları ile her mevsim farklı renk ve tasarımları görmekteyiz. Hızla artan üreticiler arasında öyle bir marka bulunuyor ki, adeta pardesü ile özdeşleşmiş, bu Zühre Pardesü markasından başkaksı değildir. 10 Yıl önce faaliyetlerine başlayan firma geçen sürede çok sevildi ve dünya genelinde 19 ülkede aranır hale geldi. Şuan 300’den fazla bayisi bulunan Zühre Pardesü her mevsim şık ve zerafet doludur.

Çiçek Desenli Zühre Pardesü Çizgili Pardesü

Beyaz Renk Pardesü Hakimiyeti
Adım adım sıcak yaz mevsimine girerken, artık kıyafetlerde açık renk modasını vitrinlerde görmeye başlıyoruz. Fakat pardesüye hakim krem, siyah ve lacivert yerini beyaz, pembe ve deniz mavisi tonlara bırakmış gibi görünüyor. Zühre Pardesü 2014 kataloğunda bir birinden özel modeller ve özgün renk seçimlerini görmeye hazırmısınız?

Deniz Mavisi Pardesü Zühre Pardesü Zühre Giyim

Kap Görünümlü Tasarımlar
Biliyorsunuz sıcak yaz aylarında pardesü kullanmak zordur. Ağır kumaşı ve sıcak olması nedeniyle modacıları her zaman yeni bir arayış içine sokmuştur. Zühre Pardesü daha ince kumaşlar kullanarak koyu renklerden kaçınmıştır. Pardesü kullanırken aynı zamanda kap rahatlığı ve şıklığını yaşayacaksınız.

Dantelli Model 2014 Zühre Pardesü Zühre Tesettür Pardesü

Eşarp ve Şal Uyumu
Modellere dikkat ettiyseniz eşarp ve şal modelleri ile ne kadar uyumlu olduğunu göreceksiniz.

Zühre Pardesü Müşteri Hizmetleri
Mahmutbey Mahallesi Atlas Caddesi Çiçek Sokak No:11 Bağcılar / istanbul
0212 446 06 06

1 Comment

Add a Comment
  1. bu modelleri nerden bulabilirim birde lütfen fiyatları da yazarmısınız

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017