Yiğitcan Pardesü

Giyim ve tesettür sektörüne 29 yıl önce giriş yapmış olan yiğitcan tesettür giyim en özel  pardesü modelleri ile tüm bayanların gözdesi haline gelmiştir. Bir çok ülkeye ihracat yapan kuruluş en seçkin modelleri ile şimdilerde adından söz etttirmektedir. Türkiye genelinde erişebileceğiniz yiğitcan ürünlerine size en yakın satış mağazasında bulmanız mümkündür. Avrupadada mağaza ve bayilikleri ile hizmet veren firma her zaman gözde markalar arasında yer alıyor.

Yiğitcan Giyim

Güncel modellerine ulaşamadığımız firmalardan biri olan Yiğitcan Pardesü yeni modelleri ile yeniden karşınızda olmayı temenni ediyoruz.

Yeni Sezon Pardesü Çeşitleri

Ye pardesü modelleri arasında yer alan 2 kreasyon bulunmaktadır. İlk bahar yaz ve son bahar kışın kullanılabilecek pardesü her yaş için ayrı bir zerafet ve şıklık beyan etmektedir. Açık ve koyu renk seçimleri ile zengin ürün yelpazesi içinden seçim yapmakta zorlanacağınız yiğitcan pardesü modellerini görmeden sakın almayınız.

Yiğitcan Mağaza Bilgileri

Firma erkez ve satış mağazası istanbul eyüp ilçesinde hizmet vermktedir. Türkiyenin bir çok ilinde bayileri bulunan firmanın istanbul adresi aşağıda yer almaktadır

Adres: Yeni Mahallesi Yeşil Zümrüt Sokak No:10 Eyüp – İstanbul

 

3 Comments

Add a Comment
  1. Selam Aleykum.
    Siz Rusyaya giyim gonderiyormusunuz ?

  2. yiğitcan pardesüyü internet aracılıgıyla alabilirmiyiz

  3. başörtüsünü güzel bağlayamamışlar birde ben bağlayıp giyimde bakın yakışır bana

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017