Tuğba Giyim Ürdün Mağazası

Çok fazla geriye gitmeye gerek yok bundan 10-15 yıl öncesi avrupada yaşayan vatandaşlarımız için tesettür giyim çeşitleri satan mağaza bulmak ciddi bir sorun oluyordu. Son yıllarda özellikle hızla gelişen sektör sadece ülkemiz kadınları ile sınırlı kalmayıp, yurtdışında yaşayan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve ortadoğu ülkelerinde bulunan müslüman kardeşlerimiz için gerek yabancı ülkelerde mağaza, gerekse online satış imkanı ile dünyanın neresinde olursanız olun artık tesettür giyim şıklığını yaşayabiliyorsunuz. Son olarak Tuğba Giyim tarafından aldığımız güzel bir mağaza haberini burada sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Tuğba Giyim Ürdün Mağazası

3 Farklı şirketin ortaklığı (Nihan, Tuğba, Venn) ile baştan ayağa tesettür giyim, üretim ve satışı yapan Tuğba Giyim Ürdün mağazası ile yurtdışına açıldı. City Centre First Floor’da bulunan Tuğba Giyim Ürdün şubesi ilk günden kadınların yoğun ilgisi ile karşılaştı. Bir birinden özel tesettür modelleri ve eşarp çeşitlerinin satılacağı mağazamız başlangıç olup yenileri için çalışmalar devam ediyor.

Türkiye’de 20 Mağaza Bulunuyor

Özellikle İstanbul, Ankara, Bursa, Denizli,Kayseri, Kütahya ve Malatya illerimiz başta olmak üzere 20 farklı Tuğba Giyim satış mağazası ile hizmet verilmektedir. Son moda tesettür çeşitlerini yakından inceleme imkanı bulacağınız şubelerimizde güler yüzlü personelimiz sizleri misafir edasıyla karşılayacak sıcak sohbet ortamında yeni ürünlerimizi beğeninize sunacaktır.

Tuğba Online Varsa Mağazaya Gerek Yok

Şirketlerin en çok üzerinde durdukları uygulama e-ticaret ile artık tesettür şıklığı internet bağlantısı olan her yerden bir tıkla sipariş verme imkanı sunuyor. Tuğba Giyim online satış sitesi olarak Tuğba Online kurmuş olup yurtiçi ve yurtdışı kargolama imkanıyla dünyanın neresinde olursanız olun Tuğba Venn şıklığını yaşatacaktır. Türkiye’de yaşayanlar için aynı zamanda kapıda ödeme kolaylığı bulunmaktadır.

Tuğba Venn Ürdün

Ürdün Haşimi Krallığı; Konu açılmışken biraz bu ülkeyi Ürdün’ü tanıyalım. Ortadoğu ülkeleri arasında yer olup, başkenti Amman’dır. Arapça konuşulan bu ülkenin resmi dini İslam olup %99’u müslümanlardan oluşmaktadır. Nüfusu 6 milyon civarında olup, 1516 yılından 1918 yılına kadar Osmanlı İmparatorluğu tarafından yönetilmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017