Tuğba Giyim

Hani insan önce tek doğarda sonradan büyür ve kalabalıklaşır ya,  buna benzer bgir şekilde 1982 yılında hazır giyim sektörüne giren bir firma Tuğba Giyim tek başına çıktığı yoldu, 2 ortak edinerek şuan ülkemizde en başarılı üreticiler arasında yer almaktadır.  Bayanlar için kaban ve pardesü üretimi ile başladığı sektörde 2002 yılında önce Nihan Giyim ile birleşti sonrasında ise Venn firması ile iyice güçlendi. Bu 3 firmanın birlikteliği olarak ülke genelinde 40’tan fazla satış mağazası bulunan Tuğba Giyim aynı zamanda internet üzerinden satış yapan Tuğba Store ile bir tıkla dilediğiniz şıklığı yaşayabilirsiniz.

Tuğba Pardesü Tesettür Takım Elbise Tunik

Tuğba Giyim Ürün Yelpazaesi
İlk etapta kısıtlı ürün çeşidi olan firma geçen zamanda hanımlar için baştan ayağa giyim anlayışını benimsedi ve aradığınız herşeyi Tuğba Giyim şıklığı ile bulmanızı amaçladı. Size en yakın mağazamızda bulabileceğiniz ürün çeşitleri arasında Pardesü, Kap, Manto, Kaban, Tunik, Gömlek, şal, Eşarp, Pantolon, Etek, Takım ve Elbise çeşitleri ile dopdolu bir marka sizi bekliyor.

Tuğba Giyim Kırmızı Etek Gömlek

Modern Tasarımlar Tuğba Giyimde
Yenilikçi anlayışı ile tesettür anlayışından ödün vermeden şıklık ve zerafeti siz değerli kadınlara sunmayı amaçlayan Tuğba Giyim diğer markalarda göremiyeceğiniz özgün modellere imza atmaktadır. İlk bakışta kumaş kalitesi ile ürüne verilen el emeği dikkatinizi çekecektir. Ayrıca renk seçimi içinde uzman modacıların hakkını vermeden geçemeyeceksiniz.

Bayan Takım Elbise Tuğba Giyim Kap Manto

Tuğba Store Online Satış
Hızla gelişen teknoloji ile hayatımızda önemli bir yer eden internet şimdi tesettür giyim satıcılarının en çok üzerinde durdukları uygulama haline geldi. Tuğba Giyim Online Satış mağazası olarak hizmet veren Tuğba Store 300 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo olup aynı zamanda yurtdışı gönderileri yapılmaktadır.

Tuğba Giyim Müşteri Hizmetleri
Merkez: Ehlibeyt Mahallesi 1271 Sokak No:25/B Balga – Ankara
İstanbul Mağaza: Kodaman Sokak No:63/A2 Osmanbey – İstanbul
0312 472 85 86

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017