Tuğba Eşarp

Şu bir gerçekki her sektörün liderleri vardır bunlar kalite yada özgün tasarımları ile ön plana çıkar bu kalitesini koruması durumunda yıllarca sevillerek tercih edilir. Tesettür alanındada bir kaç lider firma varki bunlar ürünleri bile adeta bir kategorik şeklinde aranmaktadır. Kimdenmi bahsediyorum? 3 farklı firmanın bir araya gelip oluşturduğu bir marka Tuğba Giyim 1982 yılında çıktığı yolda ilk etapta Nihan Giyim ile birleşti bu birliktelik sonrasında Venn firmasınıda bünyesine katarak başarılı çalışmalarına devam etmiştir. Bu sayfada sizlere Tuğba Eşarp ve şal modellerini tanıtacağız. Beğendiğiniz modelleri Türkiye genelinde yaygın olarak hizmet veren Tuğba giyim mağazaları yada internetten satış imkanı sunan Tuğba Online sitesinden alabilirsiniz.

Tuğba Giyim Tuğba Eşarp Tuğba Venn

Tuğba Giyim Tesettür Modelleri
Bu sayfada sadece Tuğba Eşarp modelleri olduğuna aldanmayın 3 firmanın birleşimi ile hareket eden Tuğba Giyim bir kadının ihtiyacı tüm tesettür çeşitlerini bulacaksınız. Öylesine geniş kapsamlıki bu nedenle sadece bu sayfada Tuğba Eşarp ve şal modelleri yer alacaktır. Tuğba Giyim ürün grupları arasında Pardesü, Kap, Tunik, Gömlek, Manto, Kaban, Etek, Pantolon ve Bayan Takım Elbise çeşitlerinide sitemizden görebilirsiniz.

Şal Tuğba Giyim Şal Pembe Şal

Yüksek Kalite Eşarp ve Şal Modelleri
Tuğba Eşarp ve şal modelleri yüksek kalite ipekten üretilmekte olup eşarp renk ve desenleri için aylarca yapılan titiz çalışmalar sonucu ortaya çıkmaktadır. Her yıl 2 farklı kreasyonla sevenlerinin karşısına çıkan Tuğba Giyim eşarp ve şal çeşitlerini görmeden karar vermemelisiniz.

Tuğba store Online Satış
Yukardaki satırlardada belirtildiği dilerseniz size en yakın Tuğba Giyim satış mağazaları yada internet üzerinden Dünyanın her yerinde satış imkanı sunan Tuğba Store sitesinden bir tıkla alabilirsiniz.

Tuğba Giyim Müşteri Hizmetleri
Ehlibeyt Mahallesi 1271 Sokak No:25/B Balgat/Ankara
0312 472 85 86

2 Comments

Add a Comment
  1. yukarıdaki eşarbı çok beğendim nasıl sipariş verebilirim

  2. yukarıdan bi eşarp beğendim nasıl alabilirim çok önemli arkadaşımın doğum günü o yüzden

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017