Tilla Eşarp

Özgünlük kavramına sıkı sıkı sarılmış bir marka Tilla Eşarp farklı bir şeyler yapmak adına hazırladığı tasarımlarda aynı zamanda Osmanlıdan esintileri eksik etmemiştir. Tilla Eşarp, Şal ve Fular modelleri her yaş ve her tarz kadınlara hitap etmesi her daim başarmıştır. Tesettürlü olmayan hanımlar içinde önemli bir marka olmuş ve bu çizgisinden asla ödün vermemiştir. Bursada bulunan üretim ve satış merkezi ile hizmet veren firma aynı zamanda Bursa kültürünü tasarımlarına yansıtmıştır. Yeni modellerine çok rahat ulaşamadığımız için modellerini yayınlama imkanı bulamıyoruz. 1987 Yılında başlaldığı faaliyetlerine çok önemli referanslar katarak devam etmiştir. Örnek Sabancı Müzesi için özel üretimler yaptığı görülüyor.

Tilla Eşarp

Tilla Eşarp Tasarımları
Hız verdiği üretim çeşitleri arasında 4 ana kategoride hazırladığı ipek eşarp çeşitlerine Osmanlı, sanat, müzik ve müze adında isimlendirmiştir. Fular çeşitleride bulabileceğiniz tilla eşarp firmasından hazırladığımız örnek modeller hakkında görüş öneri ve yorumlarınızı bekliyoruz.

Tilla Eşarp Müşteri Hizmetleri
Eşarp ve fular satışı için bursada bulunan 2 adet mağazası ile hizmet vermekte olup aşağıda mağaza adresleri mevcuttur.

Kozahan Magaza: Kozahan Üst Kat No:261 Osmangazi – Bursa
İnegöl Mağaza: Cuma Mh. İsmail Efendi Cd. Akman Pasajı No:30/D İnegöl – Bursa

 

2 Comments

Add a Comment
  1. bu esarpları istanbulda nerden alabiliriz bilginiz var mı

  2. Sayın Yetkililer
    14 yıldır Fransa’da yaşıyorum. Bursa ziyaretimde, tesadüfen girdiğim Kozahan’da Tilla eşarpların modellerine hayran kaldim. Özellikle turalı olanlar. Birkaç tane model aldıktan sonra onları Fransa’da tanıdığım kişilere gösterdim. Çok beğenildiğini görünce bu işin ticaretine atıldım. Fransa’da şirket kurdum. Şirketimin ismi ENVERS SOIE (Ipeğe ve kendine doğru anlamına geliyor). Facebook da sayfam var. Şu anda aldığım Tilla eşarplarını en iyi şekilde tanıtmak ve satiş konusunda çalışıyorum. Bana destek olmanızı rıca ediyorum. Saygılarımla Neslihan Beaufort

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017