Tekbir Giyim

Hani herşeyin bir ilki ve öncüleri vardırya, tesettür giyim sektöründe ise ilklere imza atan diğer üreticilere öncülük ve önderlik eden firmalardan biriside tekbir giyim şirketidir. 1982 Yılında küçük bir işletme olarak başlanan faaliyetler 8 yıl gibi kısa bir süre içinde A.Ş statüsüne geçmiş ve dünyaca ünlü o markasını Tekbir Giyim’i almıştır. Tesettür giyim ve eşarp üretimi ile özellikle kapalı bayanların gözdesi haline gelmiş bu başarısını aynı şekilde satış ve mağazacılık alanındada göstermiştir. Tekbir giyim satış mağazaları Türkiye genelinde geniş kitlelere ulaşmış olup bununlada yetinmeyip, avrupa ve ortadoğu ülkelerinde yer edinmiştir.

Pardesü Takım Elbise Tunik

Baştan Ayağa Tesettür Giyim
Tüm kadınların yanında olmaya çalışan Tekbir Giyim ürün yelpazesinde adeta yok yok, dileyene pardesü, dileyene tunik yada kap tarzını belirle kıyafetini seç İşte tekbir giyim ürün çeşitleri Pardesü, Tunik, Kap, Eşarp, Şal, Etek, Takım, Manto, Bluz, Ceket, Elbise, Etekli Pantolon, Kaftan ve Gömlekten oluşan muhteşem ürün serisi size özeldir.

Eşarp Başörtüsü Şal

Başörtü Modası İçinde Tekbir Eşarp
Ekonomik fiyatları ile dikkat çeken tekbir eşarp modellerini incelemeden eşarp almaya karar vermeyin. Yarım asrıra yaklaşan tecrübesi ile sizdeeşarbınızı %50’ye varan indirimlerle size en yakın tekbir giyim satış mağazası yada online satış sitesinden bir tıkla alabilirsiniz.

Tekbir Giyim Büyük Beden Kıyafetler
Baştan söylediğimiz gibi Tekbir herkes için özel olduğunu bir kez daha ortaya koydu ve kiloları ile başı dertte olan hanımlar içinde en şık ürünleri sunuyor. Hemde tüm bayan giyim çeşitlerinde şöyle bir göz atacak olursak, Bluz, Etek, Elbise, Pantolon, Kaban, Pardesü, Takım, Tulum, Tunik çeşitleri içerisinde yer alan büyük beden kıyafetler sizinde özgürce şık giyinmenizi sağlayacaktır.

Berceste Pardesü Tunik

Tekbir Giyim Satış ve Mağazacılık
Ülkemizin en eski tesettür markalarından olan Tekbir satış konusundada çok başarılı olup Türkiye ve dünya genelinde onlarca satış mağazası bulunan Tekbir online satış ile internet üzerinden sipariş verme imkanı sunuluyor. Böylesine geniş imkanların sunulduğu moda merkezlerimize sizi bekliyoruz.

Tekbir Giyim Müşteri Hizmetleri
Atlas Caddesi No:18 Mahmutbey Bağcılar – İstanbul
0212 444 03 93

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017