Tekbir Eşarp

Tesettür giyim sektörünün öncüsü tekbir giyim bu başarıyı aynı zamanda eşarp üretimindede gerçekleştirmiştir. Sanki farklı bir marka gibi algılanan Tekbir Eşarp sadece ülkemiz değil, avrupada yaşayan vatandaşlarımız ve ortadoğu ülkelerinde yaşayan müslümanlar içinde çok önemli bir marka haline gelmiştir. Onlarca mağaza ve online satış sitesi ile sevenlerine ulaşan son moda tekbir eşarp modelleri aynı zamanda sitemizde yer alacaktır.

Eşarp Tekbir Eşarp Tekbir Giyim Eşarp

Kaliteli İpek Eşarplar
Tesettür giyimdeki kalitesini eşarp modellerindede göreceğiniz Tekbir çok kaliteli ipekten üretilmektedir. Piyasada satılan polyester eşarplardan farkını bizzat dokunduğunuzda anlayacaksınız. Yüzlerce renk ve desen içerisinden seçim yapmakta zorlanacağınız modeller her yıl yeni kreasyonlarla sizlerin karşısına çıkmaktadır.

canel erbil ipek

100×100 Büyük Boy Eşarplar
Başörtüsünü daha verimli kullanmak göğüs kısmını komple kapatmak isterseniz sizlere önerimiz büyük boy eşarp yönünde olacaktır. Son yılların gözde örtünme türleri arasında yer alan şal modelleri gibi büyük boy başörtüsü çeşitleri yine tekbir eşarp kalitesi ve şıklığı ile yaşamak isteyen herkese tavsiye ediyoruz.

cilek gulnaz hayriye

Tekbir Eşarp Satış Mağazaları
Türkiye ve dünya genelinde yaygın olarak hizmet veren tekbir satış mağazaları yada firmanın resmi web sitesinden bir tıkla online sipariş verebileceğinizi unutmayınız.

Giyim Modelleri ve Eşarp Uyumu
Hepinizin bildiği gibi Tekbir Giyim 1982 yılından beri baştan ayağa tesettür giyim ve eşarp üretimi ile hep hanımların yanında yer almıştır. Sizde eşarp ve giyim uyumuna önem verenlerdenseniz sizlere önerimiz Tekbir Kalitesi ile bu uyumu son derece uyumlu ve şık bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017