Sinem Eşarp

Önceleri sadece yazma ile kapatılan saçlar, sonrasında şık eşarp ve bone çeşitleri gereksinim haline geldi. Tabiki bu gereksinim için ortaya üretici rekabetinide çıkardı. Geçtiğimiz 10. Yılını kutlayan bir marka Sinem Eşarp canlı renkler ve şık desenleri ile her yaş kadınların gözdesi haline gelen Sinem Eşarp aynı zamanda en özel bone modelleri ile eşarp ve bone uyumuna önem verenlere büyük bir avantaj sunuyor.

Sinem Bone
Eşarp, Bone, Fular ve Şal
Güncel ve gelişmeleri yakından takip ettiği kadar aynı zamanda müşterileri ile iç içe olan Sinem Eşarp müşterisinin ne aradığını nasıl bir tasarım istediğini en iyi analiz eden markalardan birisidri. Canlı renklere önem veren marka aynı zamanda geniş seçenek sunan ürün yelpazesinde eşarp dışında şal ve fular modelleri kadınları sinem şıklığını yaşamaya davet ediyor.

Eşarp Bone

Kategorize Edilmiş Eşarplar
Kendi içerisinde ürün grubu olarak ayrılan Sinem Eşarp stil sahibi hanımların anlayacağı çeşitte eşarpları sunuyor. İpek ve jakarlı saten, Vual, Twil, Rayon El Dikişli, Tivil, Şifon, Yıldızlı Saten, Genç Rayon, Kesik Elyaz ve Overlok Yazma çeşitleri ile sizde hemen tarzınızı belirlemelisiniz.

Sinem Eşarp

Sinem Eşarp Müşteri Hizmetleri
Çakmakçılar Yokuşu Sümbüllü Han No:77/3 Eminönü İstanbu
0212 528 98 22

1 Comment

Add a Comment
  1. eşarplarınızın toptan fiyatını öğrenmek istiyorum..İlgilenirseniz sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017