Sidelya Eşarp

Pratik eşarp olarak bilinen sidelya eşarp modelleri diğer eşarp türlerine göre farkı 10 saniyede eşarbınızın hazır olması ve iğne yada eşarp aksesurlarına gerek duymadan hazır hale gelebilmesidir. İlk çıktığğı yıllarda piyasada fırtınılar estiren sidelya eşarp modelleri bir çok sahtesi yan ürünü bile çıkmış olan markanın son yıllarda yeni modelleri çıkmağını görmekteyiz. Editörlerimiz yeni modelleri takip ederek tanıtım yada satışa sunulmasına müteakip sitemizde yer alacaktır.

Sidelya Eşarp

İlk çıktığınd satış rekorları kıran pratik eşarp modelleri hatta öyleki taklit markalar vs türemişlerdi. Şimdi ise eski popülerliğini kaybetmiş gibi görünüyor. Yeni modellere ulaşamadığımız için sizlere aktarma imkanı bulamıyoruz.

Sidelya Eşarp Pratik Örtünme Yöntemi
Eşarbın kendisi gibi desenleride rakip firma üretimlerine oranla çok farklı desnlere sahiptir. Türkiyede bir ilke imza atmış olan marka daha önce hiç üretilmemiş tasarım ve modelde eşarp üretimi yapmış eşarp bağlamasını bilmeyen ve yeni kapanan bayanlar için büyük kolaylık sağlayan pratik eşarp yöntemi onlarca model sidelya eşarp kalitesi ile sunulmuştur.

Sidelya Eşarp Satış ve Bayilik
Sahibi ve tasarımcısı olan Muhammer Yücel belirtiğine göre çok fazla taklit ürün üretilip satışı yapılmaktadır orjinal parik eşarp satın alabilecğiniz sidelya eşarp Türkiye ve Avrupa bayilerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki linkten size en yakın pratik eşarp satıcısına ulaşabilir siparişinizi güvenle verebilirsiniz.

7 Comments

Add a Comment
  1. ben bu eşarplardan istiyorum nerden bulabilirim yardımcı olurmusunuz duz siyah bonesiz olanlardan

  2. Cok aradim ama bu esarplari bulamadim nerden bulabilirim

  3. bu esarptan istiyorum nerden bulabilirim

  4. ben satın almak ıstıyorum

  5. bu esarptan çoook istiyorum nerden bulabilirim

  6. Bu eşarplardan satın almak istiyorum nasıl bulabilirim

    Bilgi verirseniz sevinirim

  7. Ben dikiyorum ignesiz pratik şallar adında Instagram’da sayfama davetlisiniz ???

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017