Setrms Tesettür Giyim

Küçük bir atölyede başlayıp dünyaca ünlü tesettür markası haline gelen bir firma Setrms ilk olarak 1974 yılında tekstil hayatına atılan kurucusu başarı basamaklarını güven verici bir şekilde tırmanmıştır. Mehmet ÇELİKTEN tarafından kurulan firma prensip olarak kaliteli kumaş ve uzman tasarımcıların elinden çıkan özgün modeller ile kadınların gözdesi haline gelmeyi başardı. Kalitesinden ödün vermeyen Setrms kısa sürede mağaza zinciri haline geldi ve bununlada yetinmeyen firma Setrms Online ile internet satış mağazasını kurdu.

Kavun Rengi Kap Setrms Giyim Ceket

Setrms Yenilenen koleksiyonlar
Her mevsim farklı motiflerle karşımıza çıkan Setrms özellikle koleksiyonlarda anadolu kadının şıklık ve zerafetini hep ön planda tutmaya devam ediyor. Özgün tasarımlar ve muhteşem renk uyumu ile bir sonraki kataloğu sanbırsızlıkla beklenen Setrms kadınlar için baştan ayağa giyim tarzını benimsemiş firmalardandır.

Setrms Elbise Ferace Setrms

Setrms İle Aradığın Herşey
Yukardaki satırlarda firmanın baştan ayağa giyim tarzını benimsediğinden bahsettik, öyleki eşarp ve şal dahil aradığınız her tarz tesettür giyim çeşidi setrms kalitesi ile geliyor. Dilerseniz ürün çeşitlerine şöyle bir göz atalım. Pardesü, Manto, Kaban, Kap, Ceket, Tunik, Bayan Takım Elbise, Gömlek, Elbise, Ferace, Etek, Hırka gördüğünüz gibi her tarz için farklı giyim çeşitleri Setrms satış mağazalarında sizi bekliyor.

Gömlek Pardesü Kap

Setrms Satış Mağazaları
Yukard belirtilen tüm modeller ve daha fazlası size en yakın Setrms satış mağazalarında bulunuyor. Her ilde bir semtrms mağazası açma prensibi benimseyen marka son olarak Karabük, Gaziantep ve Van ilimizde göz alıcı ve görkemli tasarımları ile mağazaları sizlerin hizmetine sunmuştur.

Setrms Online Satış İle Şimdi İnternette
Sizin ilde setrms satış mağazası yok diye üzülmeyin, Setrms online ile dünyanın her yerinden bu şıklığı ve zerafeti bir tıkla yaşayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey dilediğiniz ürünü seçip satın almaktır.

Setrms Müşteri Hizmetleri
Ehlibeyt Mahallesi 1271 Sokak No:35 Balgat / Ankara
0312 472 33 00

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017