Setrms Pardesü 2014

Eskisi kadar popüler olmasa bile yine en çok tercih edilen giyim tarzlarından biri Pardesü hele birde son yıllarda hızla yenilenen ve özgün modellerden oluşan tasarımlarla zenginleşen vitrinler hanımların yeniden pardesüye dönmesine neden olmaktadır. Tesettür giyim sektörünün liderlerinden olan Setrms Pardesü 2014 kataloğu ile sevenlerine çok özel tasarımlar sundu. Saklı Hikaye adını verdiği koleksiyon ile görenleri kendine hayran bıran 2014 pardesü modasını incelemeden kesinlikle pardesü almamalısınız. Aşağıdaki modeller sadece özetle seçilmiştir.

Ferace Tarzı Pardesü Kavun Rengi Model

Setrms Pardesü 2014 (Saklı Hikaye)
Bilmiyorum sizinde dikkatinizi çektimi, modeller daha hafif getirilmiş olup ilk bakışta ferace, kap yada elbise algısı oluşturuyor. Özellikle tek renk tonu fazla olması siyah renk modellerde tam bir ferace tarzını anımsatıyor. Bir diğer önemli husus ise genelde koyu renklerde görmeye alıştığımız Setrms Pardesü 2014 kataloğu aksine beyaz, pembe ve kavun renginden bir çok model dikkatinizi çekeceğini düşünüyorum. Sizlerin yorumları ve görüşlerini bekliyorum.

Setrms Setrms Pardesü Setrms Pardesü 2014

Tek Parça Görünümlü ve Bol Modeller
Bildiğiniz gibi son zamanlarda bazı markalar öylesine dar pardesü modelleri üretir hale geldiki bir nevi tesettür 2. planda kalır hale geldi. Setrms pardesü modellerine baktığınızda tanıtımını yapan manken zayıf olmasına karşın ona bile bol olduğunu vücut hatlarını gayet güzel bir şekilde kapattığını görebiliyoruz. Aslında olması gerekende bu değil mi?

Setrms 2014 2014 Pardesü Tasarımları Setrms Saklı Hikaye
Ferace Tarzı Fermuarlı Modeller
Klasik ferace tarzından dışarı çıkan üreticiler son zamanlarda boydan fermuarlı modellerle sevenlerinin karşısına çıktılar aynı tasarımı şimdi pardesü modellerinde görmeye başladık. Genelde düğmeli pardesü modellerine alışkın olanlar için farklı bir model olacağını düşünüyorum

Setrms Pardesü Saklı Hikaye
Setrms Pardesü Fiyatları
Yeni sezon tasarımlarını gerek mağaza gerekse setrms online ile satışa sunan marka fiyatları taktir edersinizki modellere göre değişecektir. Sizlere fiyat bilgisi vermek gerekirse 200 TL’den başlayıp 350 TL’ye kadar modeller olduğunu belirtmek isterim. Net fiyatları görmek ve üzerinizde denemek için mutlaka size en yakın Setrms satış mağazalarından birine misafirimiz olmaya bekliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017