Sarmina Pardesü

Eskiden olsa moda ve defile denince transparan kıyafetlerle podyuma çıkan mankenler akla gelirdik. O dönem şimdiki kadar yaygın olmayan tesettür moda sektörü özellikle 1990 yılı sonrasında başlayan ilerleme öylesine geliştiki kadınların ihtiyacı olan herşeyi üreten yada dış giyim alanında yoğunlaşan firmalar yüzlerce kuruluşa kadar çoğaldı. Bunlardan biride ilk defa 2010 yılında adından söz ettiren Sarmina Pardesü firmasıdır. Eftandise koleksiyonu ile o dönem kadınları kendine hayran bırakan modellerle sektöre atılan Sarmina Pardesü her yıl yenilenen modelleri her yaş ve her tarz bayanın ihtiyacı olan modelleri üretip aynı zamanda sizlerin ekonomik fiyatlarla alabilmesi içinde satış ağı kurmuştur.

Sarmina Giyim Sarmina Pardesü Sarmina

Sarmina Pardesü Tüm Kadınlar İçin Şıklık
Tüm kadınlar için diyoruz çünkü ürün yelpazesi sadece tesettürlü hanımlar için değildir. Kapalı olmayan bayanlar içinde en özel pardesü, kaban ve mont çeşitleri ile Sarmina kalitesini yaşayacaktır. Sitemiz tesettür olması nedeniyle biz sadece tesettür modellerine yer versekte size en yakın Sarmina Pardesü mağazalarında görebilirsiniz.

Kap Pardesü Ferace

Pardesü Modellerinde Yenilikçi Anlayış
4 Yıl gibi kısa bir zaman önce tesettür sektörüne girmiş olsada şuan en çok aranan markalar arasında yer almaktadır. Bunun nedeni son derece özgün pardesü modellerden oluşan kreasyonlarıdır. Daha önceki klasik modellerden uzaklaşan Sarmina sizlere özgün olma şansı veriyor.

Düğmeli Pardesü Kahverengi Model Mavi Pardesü

Sarmina Satış ve Mağaza Bilgileri
Üretim merkezi İstanbul’un bayrampaşa ilçesinde yer alan Sarmina şube ve mağaza detayları aşağıdadır.

Fabrika: Terazidere Mahallesi Manastır Caddesi Serhat Sokak No: 51/7 Bayrampaşa
0212 613 03 34 24

Unkapanı
Atatürk Bulvarı 5. Blok No: 5623 Unkapanı – Fatih
0212 613 03 34 24

Mahmutpaşa
Mahmutpaşa Yokuşu Yarım Han No:6/7 Eminönü/Fatih
0212 527 45 46

Sarmina Samsun
Kale Mahallesi Alparslan Geçidi Kınacıkarak 2 Han İlkadım / Samsun
0362 435 58 53

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017