Nihle Pardesü ve Ferace

Demokrasi ile yönetilen bir ülkede yaşamanın halka en önemli avantajı özgür olmaktır. Fakat bu bir dönem böyle değild, başörtüsü ile okula girmek yasak, kamu kurumlarında çalışmak yasak vs vs son yıllarda çağ dışı bu yasaklar aşılması ile birlikte tesettür modasıda hızla yaygınlaşmaya başladı. Her alanda bir birinden değerli firmaların olduğu bu sektörden bir firma Nihle Giyim 1996 yılında girdiği sektörde kadınların gözdesi olmayı başardı. Güngördü Tekstil firmasına ait olan Nihle Giyim ile hanımlar en özel pardesü ve ferace modelleri ile karşımıza çıkmaktadır.

Nihle Giyim Nihle Nihle Pardesü

Nihle Giyim Yeni Sezon
Yukardaki satırlarda sektörün büyüdüğünü vurguladık buda rakiplerin artıp rekabetin öne çıktığını göstermektedir. Bu nedenle yenilikçi markalar hep gündemde kalmaktadır. Öyleki yeni yıl gelmeden bir çok firma yeni sezon modellerini hazırlamaktadır. Örnek vermek gerekirse şubat, mart aylarında ilkbahar bile gelmeden sıcak yaz aylarına özel kreasyonlarını hazır edip tanıtmasıdır. Bu durum Nihle Giyim modellerindede geçerli olup yeni sezon ürünleri sizlerin beğenisine sunuldu.

Düğmeli Pardesü Tasarımı Kot Pardesü Şıklığı Açık Mavi Pardesü

Canlı Renklerde Pardesü Çeşitleri
Her geçen gün renkli kıyafet kullanımı yaygınlaşıyor. Eskiden vazgeçilmez olan siyah ve lacivert adım adım liderliğini kaybediyor. Özellikle sıcak yaz aylarında açık renk pardesü ve tunik modelleri dikkat çekiyor.

Nihle Giyim Ferace Kapşonlu Ferace Modeli Bol Kesim

Nihle Ferace Şıklığını Yaşayın
Pardesüden sıkıldım diyenler için şık ve hafif kumaş yapısı ile Nihle Giyim Ferace modelleri size en yakın Nihle satış mağazalarında sizlerin beğenisine sunuldu.

Nihle Giyim Müşteri Hizmetleri
Üretim Merkezi: Fetih mahallesi söğütlü Sokak No:2 Ataşehir İstanbul
Satış: Anadolu pasajı Celal Ferdi Gökçay Sokak No:4 Fatih İstanbul

1 Comment

Add a Comment
  1. n-5117 noıu feraceyi nasıl alabiliriz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017