Nihan Giyim

90’lı yıllarda ivme kazanan sektör aynı zamanda kendi içerisinde birimler halinde çoğaldı. Neydi bunlar eşarp üreticileri, pardesü ve kap üreticileri aynı zamanda ferace üreticileri şeklinde hızla gelişen sektörde bir grup varki bunlar ise Tesettür denince akla gelen herşeyi üretenlerdir. İşte onlardan birisi Nihan Giyim 1998 yılında ilk etapta Pardesü, Kaban, Takım, Etek, Tunik, Gömlek, Pantolon ve Ceket üretimi ile başladığı faaliyetlerini kadınlar için her alanda tesettür üretimi ile devam ediyor. Başarısı sadece üretim ile sınırlı kalmayan Nihan Tesettür Giyim yurtiçi ve yurtdışında oldukça yaygın bir şekilde 200’den fazla satış noktası ile siz değerli hanımlara ulaşmaktadır.

Nihan Giyim Nihan Giyim Pardesü Pardesü

Nihan Giyim Pardesü ve Kap
İlk görüşte işte bu ya aradığım bu deriz ya Nihan Giyim pardesü ve kap modellerini gördüğünüzde pardesüye dair tüm bildiklerinizi unutacak yeni model ve modern tasarımlara hayran kalacaksınız. Hele o Nihan Kap modellerindeki özgünlük sizleride imaj değişikliğine itecektir.

Nihan Kap Kap Nihan Giyim Kap

Manto Modelleri Göz Alıcı
Bu kadar kaliteli bir tasarım kolay kolay göremezsiniz hele o renk seçimi ve kumaş kalitesi ile üretilmiş olan Nihan Manto moddelleri ile adete kış hiç bitmesin isteyeceksiniz.

Nihan Manto Nihan Manto Nihan Giyim Manto

Ferace Modelleri Şık ve Rahat
Özellikle sıcak yaz aylarında pardesünün ağır ve sıkcı yönünden kurtulmak isteyenler için Nihan Giyim ferace modelleri imdadınıza yetişiyor. Klasik ferace anlayışından uzak modern feraceler nihan giyim kalitesi ile geliyor.

Nihan Giyim Online Satış
Tuğba Venn bilmeyeniniz yoktur. Tuğba Giyim, Nihan Giyim, Venn ortaklığı ile ortaya çıkan bir marka bu kapsamda Nihan Giyim Online Satış işlemleri Tuğba Giyim online satış sitesinde gerçekleştirilmektedir. Bu kapsamda hem tuğba hemde nihan giyim ürünlerine tek noktadan ulaşabilirsiniz.

Nihan Müşter Hizmetleri
Türkiyenin en büyük iki şehri olan Ankara ve İstanbulda Showroom ile sizlere hizmet veren marka aynı zamanda ülke genelinde 200’den fazla mağaza ile hizmet vermektedir.

Nihan Ankara Showroom
Ehlibeyt Mahallesi 6.Sokak No:25 Balgat/ANKARA
0312 472 89 70

Nihan İstanbul Showroom
Kodaman Sokak No:63 Osmanbey/Şişli
0212 233 51 48

5 Comments

Add a Comment
  1. pardesüleriniz çok güzel fiyatlarını ögrenmek istiyorum slmlar

  2. nihan ürünlerini nerden alabilirim

  3. açık mavi ve koyu lercivert pardüsülerin fiyatlarını ögrenmek istiyorum mesajıma cevap verirseniz sevinirim

  4. pardüsüler çok güzel ama fiyatlarını ögrenmedende nasıl alabiliriz fiyatlarınıda yazmış olsaydınız daha güzel olurdu

  5. pardüse satan mazalarınız nerde bulabiliriz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017