Moda Meyra’nın Yaz Koleksiyonları ile Tanıştınız mı?

   Tesettür giyim markalarının rengarenk yaz koleksiyonları ile tanıştınız mı? Gökkuşağını kıskandırsan renklilikteki tasarımlarla görücüye çıkan koleksiyonlar ile bu yaz çok şık ve renkli geçecek. Yaz kombinlerinde en çok tercih edilen tesettür elbise ve tunik modelleri tesettürlü hanımların yine favori modellerinden. Tek parça elbiseleri, düz renk şal modelleri ile kombinleyip dilerseniz babet rahatlığı, dilerseniz stiletto şıklığı ekleyerek günün her saati kullanabilirsiniz.

2016 Tesettür Modelleri

Tunik modelleri ise genellikle günlük kombinlerinin kurtarıcı parçası olup, iş hayatında ya da özel davetlerde kullanıma uygun tarzda modeller de bulmak mümkün. Tesettür tunik modelleri pantolon rahatlığı ile birleştiğinden yaz aylarında çokça rağbet görür ve ölçülü giyim tarzını benimseyen hanımların eşarp ve şal tercihleri ile de uyum içinde görseller sunar.

Sade ve sportif tasarım çizgisindeki tunik modelleri jeanlerle kombinlenip babet ya da sandelet şıklığı eklenerek tatil modunda kullanılabilirken, daha klasik çizgilerin hakim olduğu modeller ise kalem pantolonlar ve topuklu ayakkabilarla eşleşerek daha şık bir kimliğe bürünerek, özel davetlerde size eşlik edebilir.

Tesettür giyim sektörüne yön veren ünlü tasarım markalarının bu sezon koleksiyonlarında öne çıkan modellerden olan tuniklere en yakışan başörtü modeli ise şallardır. Modern ve dinamik kombinlere imza atmak isteyen tesettürlü hanımların anahtar parçalarından olan tunik modelleri ile yaz boyu rahatlık ve şıklık yanı başınızda olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017