Mercan Eşarp

Yarım asrı aşan tecrübesi 1951 yılından beri hizmet veren Mercan Eşarp başarıları sadece ülkemiz ile sınırlı kalmayıp, avrupa ve ortadoğu ülkelerine ürünlerini ihracat yapmaktadır. 1985 Yılında DE-KA 1990 yılında ise Mercan tekstil adıyla hizmet vermeye başlamıştır. Ürün yelpazesi içerisinde eşarp ve başörtüsü modelleri ön plana çıkarken aynı zamanda panço, kap ve pelerin modellerinide mutlaka görmenizi tavsiye ederiz.

Mercan Pratik Eşarp Modelleri
Özellikle son yıllarda kullanımı ciddi oranda artan pratik eşarp modelleri mercan tekstik kalitesi ile daha özgün halde bulacaksınız. Geniş renk seçeneği ve daha önce hiç görmediğiniz eşarp bağlama türünüde göreceğiniz bu pratik eşarp modelleri için kataloğu mutlaka incelemelisiniz.

Şal Panço Türban

Abiye Bone Modelleri İle Farkınızı Ortaya Koyun
Eşarp firması olmanın dışında bir çok farklı ürün ortaya koyan mercan eşarp abiye bone kataloğu altında, onlarca seçenek bulunuyor. Bunlar biyeli türban bone, taşlı fularlı düz, gelinbaşı türban ve boneler, inci işlemeli ve bandaj türü modelleride mutlaka incelemenizi tavsi ederiz.

Mercan Eşarp Satış ve Mağaza
Faaliyetlerine istanbulda devam eden firma Beyazıtta bulunan satış mağazası ile tüm ürünleri yakından görme ve hemen alma imkanı bulabilirsiniz. Mağaza detayları aşağıda yer almaktadır.

Altınkapı Dilman İş Merkezi
Ordu Caddesi Kalaycı Şevki Sokak No:28-18 Beyazıt / İstanbul
0212 518 01 11

2 Comments

Add a Comment
  1. Çok şık pratik bunları çok beğendim teşekkürler bilgilendirmeniZe

  2. Siyah bir yarasa modelle ne tur bas ortusu onerirsiniz acaba?????

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017