Medine Tesettür

Eskiden daha sık kullanılırdı Terziler sonrasında farklı bir sektör oluşta ve daha çok kadınlara yönelik hizmet veren bu sektör kişiye özel tasarım adını aldı. Özellikle tesettür alanında kişiye özel tasarım imkanı sunan modacılar arasında Medine Yıldırım dikkat çekmektedir. Yaklaşık 30 yıl önce başladığı modacılık mesleğini 2005 yılında kendi atölyesini kurarak bir adım daha ileri götürmeyi başardı

Leopar Etek Medine Tesettür Kap Kap

Medine Tesettür Giyim Modelleri
İzmirde bulunan üretim merkezi ile sevenlerine şık ve zerafeti bir arada sunan Medine Yıldırım özellikle tesettürlü hanımlar için şık, zarif ve aynı zamanda özgün tesettür modelleri anlamına geliyor. Ünlü modacının ürettiği çeşitler arasında Kap, Tunik, Ferace, Etek, Gömlek ve Ceket çeşitleri ile sizde ilk görüşte hayran kalacağınız tasarımlara imza atıyor.

Medine Yıldırım Etek 2014 Kap

Özenle Seçilmiş Renkler
Tüm ürün gruplarında özellikle dikkat çeken klasik modellerden uzak modacının kendine özgü tasarımları dikkat çekiyor. Bir diğer husus ise seçilen renkler bazı kıyafetlerde bir çok renk bir arada kullanılmasına karşın muhteşem bir uyum sağladığı gözden kaçmıyor. Eşarp ve şal ile bütünlüğü sağlayabilirsiniz.

2014 Etek Medine Yıldırım Medine Tesettür

Medine Tesettür Satış ve İletişim
Online satış sitesi bulunan Medine Tesettür aynı zamanda ürünleri Modanisa üzerinden sizlere ulaşmaktadır. Sizlere tavsiyemiz aşağıdaki adres ve telefondan modacıya ulaşarak merak etriklerinizi bizzat kendisine sormaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017