Kayra Giyim 2. fas mağazası açıldı

Bazı markalar vardır ki, sessiz sedasız bir şekilde büyürler. Onlardan biride hiç şüphesiz Kayra Giyim olduğu söylenebilir. Tüm kadınların yanında olan marka ayrıca tesettür modelleri ilede kadınların gönlünde taht kurmuşa benziyor. Türkiye genelinde sağladığı başarıyı dünya geneline taşıyan marka onlarca ülkede Kayra Giyim satış mağazası açmaya devam ediyor.

Fas’ta 2. Kayra Giyim Mağazası
Daha önce ilk mağazaımız ile yer aldığımız Fas gösterdiği yoğun ilgi ve alaka ile ikinci bir mağaza açmamıza vesile olmuştur. Dünya genelinde 18 ülkede yer alan Kayra Giyim firmasını kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Kayra Online Alışveriş
Adım adım tüm insanlığın olduğu her yerde olmayı amaçlayan Kayra henüz mağaza ve bayilik olmayan yerlerde ise kadınlara Kayra Online satış ile ulaşmayı amaçlamaktadır. Bir tıkla dilediğiniz hazır giyim modeline dünyanın neresinde olursanız olun sahip olabilirsiniz.

Fas kayra giyim

Diğer Yarım Dizi Kıyafetleri Kayra’dan
Sanata verdiği destekler ile bilinen Kayra Giyim ATV ekranlarında izlenme rekorları kıran Diğer Yarım dizisi içinde sponsorluk imkanı sağlamaya devam ediyor. Oyuncular üzerinde yer alan en özel kıyafetler Kayra Giyim kalitesi ile hazırlanmakta ve aynısını mağazalarımızda bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017