İşbilir Giyim

Özellikle tesettürlü hanımlar için önemli bir giyim çeşidi olan Pardesü alanında 1982 yılından beri sizler için yenilik ve modern çizgisi olan İşbilir Giyim Pardesü de Dört Mevsim kalite sunmayı amaçlıyor. Tesettür’ün İstanbuldaki kalbi olan Osmanbey semtinde bulunan gelişmiş üretim merkezi ile hizmet veren İşbilir Giyim ürünleri sadece ülkemiz ile sınırlı değil yurtdışında seçkin mağazalarda bulabilirsiniz. Yalnızca toptan pardesü satışı ile hizmet veren firmanın kendine ait mağazası olmayıp bayilerine yönlendirmektedir.

İşbilir Giyim İşbilir Pardesü İşbilir

Pardesüde Özgünlik Arayanlara İşbilir Giyim
Tesettür giyim, pardesü ve kap alanında üretim ve satış yapan onlarca firma olduğunu biliyoruz. Fakat hiç biri bu kadar özgün ve farklı tasarımlara henüz imza atan olmadı. Modern pardesü tasarımları ile her yıl karşımıza çıkan İşbilir Giyim modelleri görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor.

Pardesü Tunik Kap

Özel Dikim Kadar Kaliteli ve Özeldir
Mağazalara gittiğimizde en sık yaşadığımız sorunlardan biri bedeninize uygun ürün bulamaktır. İşbilir Giyim ise tüm bu modelleri beden ve boyutlara önem vermekte olup ölçüleri tam sizin bedeninize uygun olmaktadır. Mankenler üzerinde bu özellik mutlaka dikkatinizi çekecektir.

Mavi Pardesü Krem Model Tunik Çeşitleri

İşbilir Giyim Toptan Satış ve Bayilik
Firma hakkında bilgi verirken yalnızca toptan satışları olduğunu ve bayilik verdiğinden bahsettik, Türkiye genelinde mağaza sahipleri için toptan alma ve bayilik imkanı sunulmaktadır. Aşağıdaki iletişim bilgilerin firmaya ulaşabilir şartlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İşbilir Giyim Müşteri Hizmetleri
Kodaman Sokak No: 103/A Osmanbey İSTANBUL
0212 232 33 20

4 Comments

Add a Comment
  1. fiyat yazmıyor daha fazla model olsa iyi olur

  2. o mavinin baska renkleri var mı acaba çok begendim ama fiyatta yazmıyor ki bütcemize uygun mu acaba bilgi verirseniz seviniriz…

  3. fiyatı bulunmuyor perdüsümün aynısı var vede bu perdüsüler çamaşır makinesinde yıkanabilirmi

  4. Çok harikalar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017