iclal Giyim

Güzel giyinmek sanattır sloganı ile yola çıkan İclal Giyim 1967 yılında rahmetli Yüksel ÇEVİK tarafından kurulmuştur. İlk yıllarında sadece kumaş imalatı ve toptan satış hizmetleri ile başlayan Çevik Tekstil bu başarısını 1997 yılından markalaştığı İclal Giyim ile hazır giyim sektöründe devam ettirmiştir. Kısa sürede tüm hanımlar için yakından tanınan marka en özel pardesü modelleri ile öne çıkmaktadır. Her mevsime özel ürünleri ile dikkat çeken İclal Giyim tesettürlü hanımlar içinde çok özel olduğunu göreceksiniz.

İclal Giyim Çevik Tekstil

İclal Giyim Pardesü Modelleri
Her mevsim şıklık ve zerafeti bulacağınız İclal Giyim pardesü modellerinde ilkbahar yaz ve sonbahar kış mevsimine özel her yıl yenilenen kataloğumuzu gördüğünüzde pardesü hakkında tüm bildiklerinizi unutacaksınız. Klasik pardesü anlayışından uzaklaşan Çevik Tekstil en özel renk seçimi ve kullandığı tasarımlar ile özgünlüğü ve kaliteyi bulacaksınız.

Pardesü Yazlık Pardesü

İclal Giyim Manto ve Kaban Modelleri
Tüm kadınların yanında yer alan firma sadece tesettür ile sınırlı kalmayıp her yaş ve her tarz hanımların işte bu benim tarzım diyebileceği kaban modelleri ilede hayranı olacaksınız. Özellikle renk ve üzerinizdeki asil duruşuna hayran kalacaksınız.

Kaban İclal Bayan Kaban

İclal Giyim Müşeri Hizmetleri
İstanbul’un tesettür merkezi olan Osmanbey aynı zamanda İclal Giyim Showroom ile ekonomik ve son moda ürünlerimizi görmeniz için sizleride misafirimiz olmaya bekleriz. Adres ve iletişim detayları aşağıda yer almaktadır.

İclal Giyim İstanbul (Showroom)
Kodaman Sokak No:105/A Osmanbey – Şişli
0212 233 93 94

4 Comments

Add a Comment
  1. hiç bir tesetür mağzası öbüründen farklı değil hep aynı hepsi birbirinden berbat yazlık is ti yo ruz bune yaaaaaaa

  2. pardesü renk solması oldugunda müsterinize neden sahip çıkılmıyo,iclal pardesü aldık renk solması oldu ve bize olumsuz cevap veriyorlar satış yapan magaza.ilgilenirseniz çok memnun oluruz.

  3. pardüse aldım eşime kırışmaz dediler kırışıyor hiç memnun değiliz
    ve aldıgım magazaya gittim degısım yapmadılar.

  4. herşey satana kadar demekki…müşteri memnuniyeti tüketici hakları da neymiş sattıklarını kar ettik saysınlarda…insan bikez düşer 10 kez.değil..bende kendime pardesü bakıyordum vazgeçtim..renk solması varsa ilgilenilmiyorsa neden paramı çöpe atayımkii…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017