Hünerli Giyim

Bir üreticinin firma ciddiyetini anlamak için takdim yani internet ortamında hakkımızda sayfasına kısa bir göz atmanız yeterli olacaktır. Bu bir sayfalık yazıda yaptığı ve yapabileceklerini kolayca anazliz edebilirsiniz. Hele birde moda ve tekstil alanında biraz tecrübeniz varsa on numara olacaktır. Konyada yer alan bir firma Hünerli Giyim 1992 yılında kuurlmuş olup geçtiğimiz yıllarda hep birlikte 20. yıl başarısı kutlandı. Firmanın aktardığı bilgilere baktığınızda kullandığı malzemeye kadar tüm ayrıntılara ulaşabilirsiniz. Öyleki kumaşlarda kırışmayı önleyen ve hafif sertlik sağlayan kullandıkları tela hakkında bile bilgi vermektedir. Pardesü, kap, kaban ve manto alanında üretim ve satış gerçekleştiren Hünerli ülkemizin en seçkin mağazalarında yer almaktadır. Dlerseniz modellerede şöyle bir göz atalım ve sizlerle yorumlayalım.

Hünerli Giyim Hünerli Pardesü Hünerli

Hünerli Pardesü Modelleri
Bir çok üreticide olduğu gibi Hünerli Giyim içinde ana ürün hiç şüphesiz pardesü olarak önümüze çıkmaktadır. Kataloğa ilk baktığınızda klasik gibi görünsede mutlaka tasarımı detaylı incelemelisiniz. Özellikle ön kısmında yer alan ince işcilik ve tasarım anlayışı diğerlerinden bir farklı hale getirmmiştir.

Kap Hünerli Kap Tesettür Kap

Hünerli Kap
Pardesüden sıkılanlar için son zamanlarda kullanımı hızla yaygınlaşan tunik, ferace ve kap modelleri adım adım pardesünün tahtını sallar nitelikte Hünerli Giyim kap modelleri olarak çok fazla bir seçenek ile karşılaşamasakta genel intiba gelişime açık olduğudur.

Manto ve Kaban Çeşitleri
Soğuk kış günlerinin vazgeçilmezleri kaban ve mantolar Hünerli kalitesi ile her yaş ve her tarz kadın için albenisi yüksek modellerden tercih edilmekte ve satışa sunulmaktadır. Satış demişken aşağıdaki bilgilerde firmanın satış ve iletişim bilgileri yer almaktadır.

Hünerli Giyim Konya (Merkez)
Musalla Bağları Mahallesi Kazım Ayvaz Sokak No:68 Selçuklu – KONYA
0332 235 56 86

Hünerli Giyim İstanbul (Şube)
Meşrutiyet Mahallesi Kodaman Sokak No:99/A Osmanbey – İstanbul
0212 291 53 69

2 Comments

Add a Comment
  1. sizin bütün tesetür s atan mağzalar içindir bu yorumum rica ediyorum daha doğru düzgün yazlık bir şeyler yapamıyorsanız lütfen bana ulaşın ben size yardımcı olurm eminim genç kızların hepside benim gibi düşünüyordur online alışveriş yapmak istiyorum nerden alışveriş yapcam niye bu kadarını yapamıyorsunuz

  2. çok güzel tasarımlarınız istedigimiz nasıl getirtirecegiz bizlere yardımcı olun bizde kapalıyız çok şık giyinmek istiyoruz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017