Havin Giyim

Bayanlar için hizmet veren bir marka olan Havin Giyim sınırsız renk seçeneği ile hayalleri zorlayan modelleri bulacaksınız. 2001 Yılında başladığı faaliyetleri ile pardesü, kap ve tunik modelleri ile Türkiye genelinde kadınların yakından tanıdığı firmalar arasında yer almaktadır. Özgün pardesü ve kap modellerini bulacağını Havin Collection aynı zamanda tunik kullanımından hoşlanan bayanlar içinde muhteşem tasarımları göreceksiniz. Türkiye genelinde onlarca illerde bulunan satış mağazası ve bayilik sistemi ile ürünlerini sizlere ulaştırmaktadır.

Havin Pardesü Havin Colection Havin Giyim

Havin Giyim Pardesü, Kap ve Tunik Modelleri

Sanki terzide özel dikilmiş gibi, bedeninize uygun pardesü tasarımlarını sunan Havin Collection başörtüsü, şal ve çantanızlada muhteşem uyumlu ürünleri katalogda ve mağazalarda göreceksiniz. Kap modelleri tesettürlü, yada tesettürlü olmayan tüm kadınlara yönelik tasarımlar olup soğuk kış günleri için hem içinizi hemde, kalbinizi ısıtacaktır.

Kap Yeşil Renk Kap Tesettür Kap Modeli

Havin Giyim Satış ve Mağaza

Firmanın kendine ait satış mağazaları ve ülke genelinde bayiileri mevcuttur. Çok özel ürünleri çok uygun fiyata almak için yapmanız gereken tek şey size en yakın Havin Collection mağazalarına uğramanız yeterlidir.

Merkez

Menderes Mahallesi İnönü Caddesi No:26/A İstanbul/Esenler

0212 635 45 87

Cağaloğlu Mağaza

Celal Ferdi Gökçay Sokak Aykın ÇArşısı Sururi Mahallesi No:11/9 İstanbul

0212 511 17 89

Unkapanı Mağaza

Hacı Kadın Mahallesi Atatürk Bulvarı İMÇ 5. Blok No: 5519 İstanbul

0212 522 82 91

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017