2013 Ferace Çeşitleri

Daha hafif kumaşı ve tüm bayanların zevkle giydiği sade ve özgün modellerde üretilmektedir. Son yıllarda ülkemizde yaygın olarak kullanılmaya başlanan bayanların yeni tarzı pardesü ve tunikten sonra kalıcı bir moda anlayışını taşımaktadır. Bir çok tesettür giyim firmasınında yavaş yavaş koleksiyonlarını süslemeye başladığı bugünlerde daha fazla model seçeneği ilede her yaş bayanın dışarı ve ev ortamında kullanabilecekleri Ferace modellerini incelemenizi öneriyoruz.

Ferace 2013 Koleksiyonları

Özellikle tesettürlü bayanların tercihi haline gelen Feraceler genellikle siyah renk olsada bir çok firmada farklı renklerde bulabileceğinizi hatırlatmak isteriz. en yeni ve en özel ferace modelleri için aşağıdaki resime tıklayınız.

Ferace Üreten firmalar

Şuan sayıları bir elin parmakları kadar olsada mutlaka kısa bir sürede bir hayli oranda ve dünya standartlarında üreticilerinde butür ihtiyaçları karşılayacak üretimler yapacağına inanıyoruz. Şuan belirgin olarak isim verebileceğimiz 4 farklı firma bulunmaktadır. Aydan Tesettür, Kayra Giyim, İnci Moda ve Yaprak Tesettür firması toptan ve perakande satış hizmetlerini sunmaktadır.

Aydan Giyim
Pardesü üretimi ile başladığı tekstil sektöründe geçen yıllarda başarılı çalışmaları ile tüm bayan dış giyim modellerine imza atmaya başlamştır. Şuan eşarp haricinde tüm tesettür giyim kreasyonlarına ek olarak ferace modelleride size en yakın Aydan tesettür giyim mağazalarında bulabilirsiniz.

Yaprak Tesettür
Asıl amacı Ferace modelleri olan yaprak tesettür gim çok şık modellerini siz değerli bayanlar ve Türkiye genelinde bayan giyim ve tesettür giyim satışı yapan bayii ve mağazalara toptan ve perakende satış imkanı sunmaktadır.

İnci Moda
Yaprak tesettür firması gibi yine asıl amaçlarından birisi olan Ferace üretimi ve satışına yönelik başarılı çalışmaları ile tanınan inci moda firmasından toptan yada perakende ferace alabilirsiniz. Dilerseniz kendinize dilerseniz sevdikleriniz için her yaşa her bedene uygun ferace çeşitlerini alın hediye edin bu şıklığı yaşayın.

Kayra Giyim
Son yılların en başarılı tesettürlü giyim üreticilerinden birisi olan kayra tesettür giyim firması ürünleri arasında en can alıcı modellerini dilerseniz siz en yakın kayra giyim satış mağazası yada online satış hizmeti olan Kayra Shop üzerinden bir tıkla alabilirsiniz.

Almak isteyenlere

Ferace almak istiyorum nerede satılır diyenler için detaylı bilgi veren ve size en yakın satış mağazalarını adres iletişim bilgileri ve son model tasarımları aktaran kaynaktan yararlanmanız için aşağıdaki linke tıklayınız. Son olarak ferace firmaları ve modeller hakkında soru öneri görüş ve yorumları aşağıdaki formdan iletin yayınlansın.

Ferace     –     www.ferace.org

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017