Evitare Eşarp

Şu bir gerçek ki başörtülü olupta sıcak yaz günlerinde sıkılmayan bunalmayan yoktur. İşte bu soruna çözüm arayan üreticilerden biri olan Evitare Eşarp 2010 yılından beri nano teknolojisi ile serinleten eşarp modellerine imza atıyor. Bursa ilimizde bulunan gelişmiş üretim merkezi ile en özel eşarp, şal ve çanta modelleri ile her yaş ve her tarz hanımların beğenisini topladı

Evitare Eşarp Evitare Evitare Şal ve Çanta

Evitare Eşarp Nano Teknolojisi İle Üretiliyor
İlk etapta askeri kıyafetlerde kullanılmaya başlayan Cool Touch nano teknolojisi ile üretilen en özel eşarp modelleri alanında uzman tasarımcıların hazırladığı renk paleti ve desenlerle buluşmaktadır. Özellikle sıcak yaz aylarında örtünmenin keyfini yaşayacaksınız.

Rayon Eşarp Evitare Rayon Eşarp Siyah Eşarp

Evitare Yeni Sezon Ürünler
Sayfamızda görmüş olduğunuz modeller sadece özet olup tüm modellere yer verme imkanımız olmadığı için sizlere için derleme yaptık tüm Evitare eşarp kataloğu mağazalar ve online satış sitesinde bulacaksınız.

Evitare Çanta Kadın Çanta Eşarp ve Çanta

Evitare Eşarp Şal ve Çanta Modelleri Satış
Gelişen teknolojiyi yakından takip eden ünlü eşarp markası Evitare sizlere bir tık uzakta olup online satış sistemi kurdu ve yeni sezon eşarp, şal ve en özel bayan çantalarını satışa sunuyor. Özellikle çanta modelleri ile eşarp arasındaki uyum mutlaka dikkatinizi çekmiştir. Ever marka bu uyuma özellikle önem vermekte ve bu konuda kadınlar arasında büyük bir hayranlık uyandırmaktadır.

Evitare Müşteri Hizmetleri
Barakfaki Mahallesi Vatan Caddesi No:1 Kestel BURSA
0224 384 11 23

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017