Bwin Eşarp Şal

Kapanmak ve tesettür üzere yaşamak isteyen hanımlar için olmazsa olmaz bir araç eşarp ve şal ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir çok kaliteli üretici bulunuyor. Bunlardan biride son yıllarda sektörde adından sıkça söz ettiren Bwin Eşarp firmasıdır. Kendi üretimi son model eşarp ve şal çeşitleri ile Türkiye genelinde kendi mağaza ve bayileri ile sizlere ulaşıyor. Eşarp denince kendi alanında kategorize edilmiş modellerle seçim yapmakta zorlanacak adeta hepsine sahip olmak isteyceksiniz.

Bwin Eşarp

Bwin Eşarp Kataloğu
Kullanmayan ve erkekler için genelde eşarp denilir geçilir. Fakat Bwin kataloğuna göz attığınızda hiçte öyle olmadığını görecek çeşitleri ve özellikleri ile sizide şaşırtaracaktır. Özellikle en çok kullanılan Rayon Eşarp modellerine dair çeşitleri göreceksiniz.

  • Twill
  • Vual
  • Rayon

Bwin Twill Kataloğu Twill Eşarp

Bwin Şal Çeşitleri
Eskiden en çok eşarp değilde yazma kullanılırdı. Yaşı müsait olanlar mutlaka hatırlayacak olup kenarları işlemeli yazmalar zamanla yerini ipek eşarplara bırakırken son zamanlarda bu değişimden eşarpta nasibini aldı ve tahtını şal ile paylaşır hale geldi. Eşarp gibi hazırlama ve iğnelerle uğraşmadan pratik olması nedeniyle özellikle genç hanımlar arasında çok yaygın hale geldi. Eşarp üretiminde önemli bir yere sahip olan Bwin Şal çeşitleri ilede favoriniz olacaktır.

Çift Taraflı Şal Bwin Şal

Bwin Eşarp Müşteri Hizmetleri
Çakmakçılar Yokuşu No:65 Eminönü Fatih/İSTANBUL
0212 526 10 35

1 Comment

Add a Comment
  1. mrb daha önce bwin eşarplarının kenarlarını kıvırıp marka takılacak işler veriliyodu ve severek yapıyodum bursada çarşambada oturuyorum nerelere iş veriyosunuz yada bursada o tarz işlerinizi nerde bulabilirim teşekkür ederim iyi geceler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017