Burpek Şal Modelleri

Şal denilince ilk akla gelen firmalardan birisi olan Burpek şal ve pamuk eşarp modellerinin Bursadan Dünyaya açılan tekstil kapısı olmayı hedeflemiş ve başarmıştır. Burpek Şal 1986 Yılında ipek bursa dolama olarak başladığı sektöre şuan bir dünya markası haline gelmiştir. En özel eşarp ve şal modellerini Bursadan dünyaya sunan Burpek şal firması her yaş bayanın sıklıkla kullandığı modellere imza atmıştır. Gerenk renk gerekse desenleri ile yaz kış modaya yön veren kreasyonları beğeni toplamaya devam ediyor.

Burpek

Son yıllarda yeni modellerine ulaşamadığımız Burpek Şal modelleri yeni sezon ürünleri ile yakında sizlerle olacağız.

Burpek Şal ve Dolama Modelleri

Pamuktan itibaren dokuması ve son aşamasına kadar yaptığı takibi ve kalitesi ile bursa ipek şal ve dolama şeşitlerinden örnekler yukarda sunulmaktadır. Burpek Şal ürünleri arasında yer alan ürünler Pamuk Eşarp, Bursa Dolama, Bursa Cotton, Şal ve pareo modellerinin üreticisi olan burpek şal firmasının satış ve iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Viskon Kumaş Kullanılmaktadır

Şal çeşitlerinde kumaş çeşidi olarak sadece viskon kullanılmaktadır. Polyester kullanılmadığı için aşırı sıcaklarda bile rahatsız etmeyen bir yapıya sahiptir. Özellikle çöl sıcakları iklimine sahip olan arap ülkelerinde çok fazla kullanılmaktadır.

Burpek Şal Satış ve İletişim Bilgileri

Sizde burpek şıklığını yaşayan zarif bayanlardan biri olmak isterseniz aşağıda iletişim ve satış konusunda destek alabileceğiniz verilere ulaşacaksınız.

Adres: Beyceğiz Caddesi No: 44/A Fatih İstanbul

1 Comment

Add a Comment
  1. hayırlı günler iletişim numaranızı verebilirseniz eğer bolu geredeye mührü şerifli namaz örtüsü sipariş vermek istiyordum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017