Benna Giyim

Taşı toprağı İstanbul öylesine bir ticaret merkeziki her köşesinde bir sektör bulunduğunu bilmeyen yoktur. Peki hiç merak ettinizmi tesettür alanında üretim ve satış yapanların nerede yer aldığını? Eminönü ve Sultanhamam semtinde toplanan tesettür giyim ve pardesü markalardan biride 1997 yılında markalaşma yolunda adım atmış olan Benna Giyim firmasıdır. Sadece bayanlar için üretim yapan firma özellikle pardesü, kap ve manto alanında yoğunlaştığı görülmektedir. Özgün modeller ve kaliteli kumaşları ilk görüşte kişinin gözüne çarpan yönleridir. Kendi içerisinde oluşturduğu AR-GE birimi ile yenilikçi ve gelişime açık bir ekip tarafından yönetilen Benna Tesettür giyim verdiği bayilik ile ülke içinde seçkin mağazalarda yer almaktadır.

Benna Giyim Benna Tesettür Benna

Modern Pardesü Çeşitleri
Ölçüleri ile göze ve gönle hitap eden Banna Giyim pardesü modelleri genç ve orta yaş hanımlar için severek kullanacağınız özgün tasarımlardan oluştuğunu göreceksiniz. Klasik pardesü modellerinden uzaklaşan firma daha çok spor ve modern görünümlü modelleri ile insanın içini açan her daim giyilesi ürünleri vardır.

Pardesü Kabardin Kadife

Spor ve Deri Pardesü Modelleri
Milyonlarca erkeğin düşkünlüğü haline gelen deri adım adım kadınlar içinde vazgeçilmez bir seçim haline geliyor. Benna giyim kataloğunda göreceğiniz deri ve kapşonlu pardesü modelleri ilk görüşte dikkatinizi çekecektir. Çünkü çok fazla karşılaşılan ve kullanmda olan model değildir.

Deri İpek Pardesü Kot

Eşarp İle Son Derece Uyumlu Tasarımlar
Özellikle genç hanımların dikkat ettiği eşarp, şal yada ayakkabı, çanta uyumu için yukarda modelleri dikkat ederseniz ne kadar uyumlu olduğunu farkedeceksiniz. Sadece tesettürlü hanımlar için değil tüm kadınlar için Benna şıklık ve zerafeti için sizide bir Banna giyim satış mağazalarına bekleriz. Mağaza detayları aşağıda yer almaktadır.

Benna Giyim Mağaza
Hocahanı Sokak Bahtiyar Han Kat:1 No:52 Sultanhamam İstanbul
0212 528 22 02

2 Comments

Add a Comment
  1. SİZE ALLAH’IN SELAMINI VEREREK BAŞLAMAK İSTERDİM AMA DUA EDİNDE BEDDUA İLE BAŞLAMADIĞIMA SAYIN. SİZDEN EŞİME PARDESÜ ALDIM ALMAZ OLAYDIM. DEĞİŞİM YAPMAYIP ÜSTÜNE İŞİ YOKUŞA SÜRMÜŞSÜNÜZ. DEĞİŞİM İÇİN FİŞ YOK DİYE HESAP ÖZETİ İSTEMİŞSİNİZ BUNLA DEĞİMŞİM SÜRESİ GEÇMİŞ OLUYOR VE ZORLUK ÇIKARIYORSUNUZ VE ÇALIŞANLAR BİR O KADAR SAYGISIZ ALANA KADAR O HER ŞEYİ YAPARIZ PARAYI ÖDEDİNİZ İŞİNİZ BİTİK. DEFOLU ÇIKSA BİLE SİZ YAPTINIZ DİYECEKLER. BENNA GİYİM TAM BİR REZALEEEET.

  2. AZ ÖNCEKİ MESAJIM İZMİR BENNA MAĞAZASI İÇİN GEÇERLİDİR…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017