Balse Eşarp

Şuan eşarp sektörüne baktığınızda onlarca firma görebilirsiniz. Özellikle 2000’li yıllarda esen rüzgar ile hızla arttı ve ticari anlamda sektöre giren firmalar hızla arttı. Bir çoğu kısa bir süre sonra ortadan kaybolurken, kimileri varki yarım asırlık tecrübesi ile günümüzde mütevazilikle adından söz ettirir. Balse Eşarp firmasıda bunlardan biri 1955 Yılında sektöre Balcı Grup ile giren firma 1993 yılında Balse Eşarp markası ile kadınların hayatına girer. Yalnızca eşarp alanında yoğunlaşan firma yurtiçi ve yurtdışında tüm hanımların gözdesidir.

Balse Eşarp Krem Eşarp Balse 2013
Balse Eşarp Yeni Sezon
Eşarpta moda ve renkleri yakından takip eden firma alanında uzman modacılarla çalışarak modern renkler ve ilgi çekici tasarımları ile her yaş bayanların ilgisini çeken kreasyonları her yıl yenilenerek sizlerin beğenisine sunuluyor.

Balse Balse 2014 Balse Şal
ilk Görüşte Dikkat Çeken Kalite
Hani bir mağaza önünden geçerken camakende yer alan kıyafet modali ve kalitesi dikkatinizi çekerde alacağınız yoksada almak istersiniz ya, işte Balse eşarp ve şal modellerini ilk gördüğünüz anda bu duyguyu yaşayacaksınız. Hani eşarp ihtiyacınız yoksa bile o modeli ve tasarıma sahip olmak için almak isteyeceksiniz.

Beyaz Eşarp Krem Model Tek Renk Eşarp
Balse Eşarp Satış Mağazaları
Eşarpt zerafeti sunan Balse Eşarp nerden alabilirim diye düşünenler için Türkiyenin her yerinde bulabileceğinizi hatırlatmak isterim. Balse eşarp ürünlerini sata yüzlerce mağaza ve bayi bulunmakta Aşağıdaki iletişim bilgilerrinden faydak en yakın Balse eşarp satış mağazasını öğrenebilirsiniz.

Sultanhamam Hacı Küçük Sokak No:35 Eminönü / İstanbul
0212 527 32 15

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017