Aydan Giyim

Bazı üreticiler vardır ki, aslında o alanda lider olmasına karşın, mütevazi duruşu ile çok fazla ön plana gelemezler, bazılarıda vardır ki, abartılmışi reklamlar ile kendini o alanda lider göstermeye çalışır. Tesettür’ün öncülerinden fakat sessiz bir başarı ile devam eden bir markadan bahsetmek istiyorum. Aydan Giyim bir dönem 3 firma vardı bu sektörde Tekbir, Dicle ve Aydan Giyim 1980 yılında ilk defa bayan pardesü üretimi ile başlayan firma zamanla başarısı ve ürün yelpazesini artırdı. Öyleki eşarp dışında, baştan ayağa tüm tesettür çeşitlerini bulabilirsiniz.

Kadın Takım Elbise 2014 Pardesü Aydan Tesettür

Aydan Giyim Ürün Yelpazesi
Evet değerli arkadaşlar eşarp ve şal dışında bir bayanın ihtiyacı olan tüm ürünleri modern tasarımlar ile sizlere sunan Aydan Giyim çeşitleri arasında Pardesü, Kap, Tunik, Abiye, Ceket, Elbise, Etek, Ferace, Gömlek, Manto, Kaban, Pantolon, Bayan Takım siz değerli hanımlar için 30 yılı aşkın tecrübesi ile hizmete devam ediyor. Tesettür’e uygun tasarımlarla vücut hatlarınızı belli etmeden hem şık, hemde zarif olmak isteyen bayanlara tavsiye ediyoruz.

Aydan Bayan Takım Aydan Giyim Pardesü

Aydan Online Satış
Türkiye genelinde kendi mağaza ve bayileri ile hanımlara ulaşmaya çalışan Aydan Giyim Online satış mağazası ile Türkiye genelinde 150 Yurtdışı siparişlerde ise 500 TL ve üzeri siparişlerde ücretsiz kargo uygulamasından yararlanabilirsiniz.

Aydan Takım Elbise Ferace Aydan Giyim Elbise

Aydan Giyim Müşteri Hizmetleri
İ.M.Ç 5. Blok No:5662 Unkapanı – İstanbul
0212 513 71 40

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017