Armine %50 İndirim

1994 Yılından beri tesettür alanında büyük bir başarıya imza atan armine sunduğu kampanya ve indirimleri ilede adından söz ettirmeye devam ediyor. Armine 2013 sonbahar kış modellerinde geçerli olan %50 indirim imkanını kaçırmayın. Online satış sitesinde geçerli bir uygulama olup, yeni sezon eşarp harici tüm ürünlerde geçerli olduğunu belirtmeden geçemiyeceğim.

Kap

Armine Online Özel %50 İndirim
Stoklarla sınırlı olan bu kampanyadan yararlanmak için acele etmenizi öneriyoruz. Peki indirimli fiyatlar nedir sorarsanız kısa kısa bilgi verelim. Normal fiyatı 199 TL olan armine ceket çeşitleri 80 – 90 TL aarasında alabilirsiniz. Etek çeşitleri ise 199 yerine 69 TL’den başlayan fiyatlarla alma imkanınız bulunuyor.

Hırka

Armine Tek Fiyat Kampanyasını Kaçırmayın
Böyle fırsat görülmedi armine tek fiyat kampanyası ile başlattığı uygulama ile kap ve pardesü çeşitleri sadece 49 TL evet yanlış duymadınız normal satış fiyatı 330 TL olan bir ürünü sadece 49 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey geç kalmadan armine online satış sitesinden yararlanmaktadır.

Pardesü

Eşarp Dışı Ürünlerde Geçerli
Sayfamızda geçen kampanya süreli olup, aynı zamanda armine eşarp modellerini kapsamamaktadır. Daha fazla kampanya için sitemiz ve facebook sayfamızı takip etmeye devam etmelisiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017