Armine Eşarp

Eşarp denince ilk akla gelen markalardan birisi hiç şüphesiz Armine Eşarp diyebiliriz. 1994 Yılında başlayan süreç büyük bir başarıyı ve dünya genelinde markalaşmayı beraberinde getirmiştir. Tüm kadınların yakından takip ettiği eşarp markası olan armine özellikle tesettürlü hanımların gözdesi olmayı başarmıştır. Tesettürlü hanımların ilgisine karşılıksız kalmayan Armine yönetimi 2006 yılına gelindiğinde ise ürün yelpazesini tesettür giyim modelleri ilede zenginleştirmiştir. Bununlada sınırlı kalmayan armine aksesuar üretim ve satışı ile artık baştan ayağa giyim imkanları sizi bekliyor.

3 Armine Eşarp 2

Armine Eşarp 2013 Sonbahar Kış
Lider eşarp firması armine 2013 modelleri kataloğu yine sevenleri çok mutlu ettiği söylenebilir. Özgün tasarımlar ve çok çeşit renklerden oluşan modellerde özellikle kıyafet uyumu göze çarpmaktadır. Desenlere göz attığınızda ise daha önce pek alışık olmadığımız modelleri yine armine 2013 eşarp kataloğunda bulacaksınız.

Armine Şal Modelleri İle Zerafet
Son yıllarda özellikle kullanımı hızla yaygınlaşan şal rahat ve dağılmayan yapısı ile her yaş bayanların tesettür anlayışını oluşturuyor. Bunu gören üreticilerden biriside armine olup, eşarp üretimindeki başarısını aynı zamanda şık şal modelleri ile ortaya koymaktadır.

5 Armine Eşarp 2013 4

Saf İpek ve Etol Modeller
Her insanın zevkine hitap eden armine eşarp saf ipek yada etol eşarp modelleri arasında adeta saçim yapmakta zorlanacak hepsine sahip olmak isteyeceksiniz.

Eşarp İğnesi İle Şıklığınıza Şıklık Katın
Son yıllarda kullanımı hızla artan aksesuar kullanımı eşarplar içinde geçerli, bir birinden özel armine eşarp iğnesi modelleri ile görenleri kendinize hayran bırakacaksınız.

Eşarp İğnesi

Armine Eşarp 2014 İçin Sayılı Günler
Yeni bir yıl ile hazırlıklarına hız veren üreticiler 2014 eşarp ve tesettür giyim modelleri için artık sayılı günler kaldığını belirtmeliyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017