Armine 2014 İlkbahar Yaz

Kış ortasında baharı yaşadığımız bir yıl olan 2014 giyim markaları içinde çok sıcak geçeceğe benziyor. Tasarımları tamamlayarak tanıtım çalışmalarına başlanan Armine 2014 İlkbahar Yaz katalog çekimleri için Antalyadan ilk görüntüler ulaştı. Armine basın kurumu tarafından iletilen tanıtım filmi ile yeni kataloğun kamera arkası görüntüler yer almaktadır.

Armine 2014

Katalog kısa bir süre içinde eklenecektir.

Armine 2014 İlkbahar Yaz Modelleri
20. Yılını kutlamaya hazırlanan Armine Eşarp ile başladığı faaliyetlerini sadece elbise ile sınırlı kalmaktan çıkardı şık kadınların olmazsa olmazı haline gelen ayakkabı ve aksesuarları içinde üretim yapmaya başladı. Armine 2014 İlkbahar Yaz kataloğunda bir kadının ihtiyacı olan herşeyi bulacaksınız.

Klasik Görünümlü Bir Katalog
İlk görüntülerde batığınızda klasik bir giyim tarzı dikkatinizi çekebilir fakat en dikkat çekeni ise insanın gözünü yormayan ve hemen hemen herkesin sevebileceği renklerden oluştuğu görülmektedir. Bir diğer özellik ise örtünme şeklinde daha çok halkımızın tercihine ışık tutmaktadır.

Armine Mağazalarında Yerini Aldı
Yenilikçi ve gelişime açık bir marka olan Armine 2014 İlkbahar Yaz modelleri henüz bahar gelmeden siz değerli hanımların hazırlıklarını ve planlarını kolayca yapmaları için Türkiye genelinde tüm Armine satış mağazalarında yerini almış olup kısa bir süre içerisinde ise internet satış mağazası olan Armine Online ile satışı başlayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017