Armine

Hayatımıza yüksek kalite eşarplar ile 1994 yılında girmiş olan bir marka Armine Kamer Tekstil firmasına ait olup ilk etapta her yaş ve her tarz kadın’ın beğenisini topladığı Armine Eşarp modelleri ile başımızın üstünde yer almıştır. Ülkemizde onlarca eşarp üreticisi olmasına karşın kullandığı kaliteli ipek ve özgün tasarımları ile kısa süre beğenilmiş genç yaşlı herkesin gözdesi haline gelmiştir. Başarısında özellikle canlı renkler ve özgün desenleri kullanması ilk etapta gençlerin dikkatini çekmiş ürünleri bir anda kadınlar arasında yaygınlaşmıştır.

Hırka Ceket Etek

Tesettür Giyim Üretimine Başladı
Bir anda eşarp üretiminde liderliği elde eden armine eşarp üretimi ile sınırlı kalmayıp yıl 2006’yı gösterdiğinde ülkemizin büyük bir bölümünün moda anlayışını yansıtan tesettür giyim modelleri üretimine başlamıştır. Eşarp üretiminde elde ettiği başarıyı tesettür giyim modelleri üretim ve satışı ilede başarıyı elde etmiştir.

Armine Ürün Yelpazesi
Halen milyonlarca insan armine eşarp olarak telafuz ediyor olsada ülke genelinde hızla yaygınlaşan armine satış mağazaları ve satılan ürünleri görünce bu fikirleri baştan sona değişmektedir. Armine eşarp olarak başladı şuan ise bir kadın’ın ihtiyacı olan herşeyi üretmekte ve satışını gerçekleştirmektedir. Dilerseniz aşağıdaki satırda ürün listemize şöyle bir göz atalım.

Pantolon Pardesü Kap

Armine Giyim Çeşitleri
Eşarp, PArdesü, Kap, Elbise, Ferace, Tulum, Tunik, Ceket, Etek, Gömlek ve Bluz, Pantolon, Takım, Triko, Tesettür Mayo ve Badi türü ürünleri giyim kataloğunda bulabilirsiniz.

Armine Aksesuar Çeşitleri
Çanta, Cüzdan, Ayakkabı, Kemer, Eşarp İğnesi

Çanta Ayakkabı Eşarp İğnesi

Armine Online Satış Hizmeti
Sadece üretim ile sınırlı kalmayan firma aynı zamanda satış ağınıda hızlıca oluşturmaktadır. Türkiye genelinde bir çok noktada bulunan kendine ait armine satış mağazaları ve bayilik sistemi mevcuttur. Bununlada yetinmeyen firma armine.com web sitesi ile internet üzerinden online satış imkanı sunulmaktadır.

Armine Şıklığını Dünyanın Her Yerinden Yaşa
Yukarda belirtilen armine online satış sitesi sadece ülkemiz için değil, dünyanın dört bir yanından kadınların armine şıklığı ve zerafetini yaşamak isteyenlere özel hizmet vermektedir. Türkiye genelinde 150 yurtdışı gönderilerinde ise 1000 TL ve üzeri alışverişlerde aynı zamanda ücretsiz kargo uygulamasından yararlanabilirsiniz. Kapıda ödeme imkanı bulunan online satışlarda ayrıca 7 gün içerisinde iade imkanınız bulunuyor.

1 Comment

Add a Comment
  1. Güzel bilgiler. Teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017