Alvina 2014 Tunik Kataloğu

Şöyle bir kaç yıl geriye dönüp baktığınızda kadınların en çok ilgisini çeken sanırı kaban modelleri idi, sonrasında yerini daha çok pardesü modellerine bıraksada bu liderlik çok uzun sürmedi, özellikle sıcak yaz ayları ile birlikte hayatımıza giren tunik her yaş kadınların severek kullandığı giyim tarzı haline geldi. Öyleki tüketicinin isteklerine göre yön veren üreticiler ürün yelpazesinde tunik olmazsa olmazlar arasında yer almaya başladı. İşte o markalardan biri Alvina Tunik modelleri ilede her yaş ve her tarz kadınlara hitap etmeyi sürdürüyor.

Alvina Tunik Desenli Model Beyaz Renk Tunik

Onlarca Renk Seçeneği
Son yıllarda tesettür sektörünün lideri Alvina diğer koleksiyonlarında olduğu gibi tunik modellerinede büyük bir önem göstermiş ve onlarca model çıkarmıştır. Her modelde farklı renk ve albenisi yüksek kreasyonları ortaya koymuştur. İsteyen beyaz yada pembe dileyene koyu renklerden vazgeçemem diyenlere lacivert modeller hitap ediyor.

Kırmızı Tunik Modeli Alvina 2014 2014 Tunik Modeli

79 TL’den Başlayan Fiyatlar
Alvina 2014 Tunik modellerine göz attığınızda fiyatları 79 – 90 TL arasında değiştiğini göreceksiniz. Size en yakın Alvina satış mağazası ve yada dünyanın her yerinden bir tıkla sipariş imkanı sunan Alvina Online sitesindende hemen alabilirsiniz. Severek kullanacak ve bir sonraki kreasyonların çıkmasını sabırsızlıkla bekleyeceksiniz.

Soru, öneri ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum formundan paylaşabilirsiniz. Firma hakkında bilgi almak isterseniz 444 41 73 nolu telefonu hafta içi hergün 09:00 – 18:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017