Alvina Abiye

Türkiyedeki aile yapısı sanırım hiç bir ülkede yoktur. Özelikle gelenek göreneklere verilen önem ile insan hayatında özel günler sık sık yaşanmaktadır. Bu özel günler arasında ise en dikkat çekeni nişan, düğün toplantı vs olmaktadır. Böyle günlerin özelliği kadar kıyafet seçimleride özel olabilmektedir. Bazen telaşlanır bazende kara kara düşünürüz acaba ne giysem diye, kadınlar butür organizasyonlarda kıyafet tercihine abiye kıyafetlerden yana yapmaktadır. Sizde tercihinizi abiye türü elbiselerden yapıyorsanız sizlere 2008 yılından beri tesettür giyim alanında başarıları ile adından söz ettiren Alvina Abiye modelleri ile tanıştırmak istiyoruz.

Alvina Abiye Abiye Abiye Modelleri

Alvina 2014 Abiye Modelleri
1970’li yıllarda kadın giyim sektörüne adım atan Alvina 2008 yılında başarılarını ikiye katlayacak olan kararları uygulamaya koymuştur. Bu kapsamda kadınların ihtiyacı tüm giyim çeşitlerinin üretim ve satışı bulunmaktadır. Alvina Abiye modelleri yaklaşık 100 çeşit model ve renk çeşidi ile zengin bir katalog karşılıyor.

Alissa Abiye Kırmızı Abiye Mavi Abiye

Kaliteli İpek Kumaştan Üretiliyor
Sanırım ipekten hoşlanmayan kadın yoktur. Eşarp seçiminde asla hayır diyemediğimiz ipek kalitesi Alvina Abiye modelleri ilede karşımıza çıkıyor ve kalitesini bir kez daha ortaya koyuyor. Parlak ve göz alıcı kumaşlardan oluşan abiye kataloğu özellikle tasarımlardaki kalite gözden kaçmıyor.

Pembe Abiye Selana Abiye 2014 Abiye

Şal Yada Türban İle Tamamlanıyor
Özellikle düğün ve nişanlarda görmeye alıştığımız türban modelleri Alvina Abiye modelleri ilede karşımıza çıkıyor. Alvina giyim modacılarının özel hazırladığı türban tasarımları ile Abiye modelleri adeta yeniden şekilleniyor ve albenisi iki kat arttığını göreceksiniz.

Alvina Online İle Bir Tıkla Alışveriş
Yukarda gördüğünüz modeller yalnızca özet ve örnek olup Türkiye genelinde 300’den fazla Alvina satış mağazası ile sizleri beklerken bulunduğum yerde mağaza yok diyenleride düşündük ve onlar için Alvina Online internet satış sitesini kurduk hemde peşin fiyatına taksit imkanı ile daha ne olsun hanımlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017