Alvina

Geçtiğimiz yıllarda tesettür giyim sektörüne parlayan yıldız gibi giren Alvina aslına baktığınızda çok köklü bir firma olduğunu göreceksiniz. 1976 Yılında amacı bir kadın’ın ihtiyacı olan tüm giyim çeşitlerini üretmek üzere kurulmuş bir markadır. 2008 Yılında mağazalaşma yönünde önemli kararlar almış olup özellikle konsept mağazacılık anlayışı öne çıkmıştır. 16’sı kendine ait olup ülkemiz genelinde 300’den fazla satış mağazası ile hizmet vermektedir.

Etek Alvina Giyim Ceket

Alvina Giyim Modelleri
Dış giyim alanında kadınların ihtiyacı olan herşeyi üreten firma tesettür modelleri yönünde ağırlık vermiştir. Yaklaşık olarak 600 farklı modelde her yıl yenilenen katalogları ile sevenlerinin karşısına çıkmaktadır. Baştan ayağa giyim anlayışını benimseyen Alvina hatta fazla kiloları ile başı dertte olan hanımlar içinde Alvina Büyük Beden modelleri ile yüzlerini güldürüyor. Geniş ürün yelpazesi içinde Pardesü, Elbise, Takım, Abiye, Ceket, Etek, Pantolon, Kap, Tunik, Ferace, Kaban, Bluz, Manto ve Trench hayranları ile her mevsim yeni modelleri göreceksiniz.

Pardesü Kırmızı Pardesü Kot Pardesü

Alvina Pardesü
Tesettür giyim üreticilerinde en çok aranan ürün hiç şüphesiz pardesü olmaktadır. Bu kavram Alvina giyim firmasındada geçerli olup en özel Alvina Pardesü modellerinde klasik anlayışa son veren son derece kaliteli kumaşı ve yazın terletmeyen bunaltmayan yapısı ile beğeni toplamaktadır. Zengin renk seçeneği ve uzman tasarımcıların elinden çıkan Alvina Pardesü modelleri sitemizde güncel katalogları bulabilirsiniz.

Abiye Alvina Abiye Kırmızı Abiye

Alvina Abiye
Özel günlerde en çok aranan bayan giyim çeşitlerinden biri olan abiye için eskiden çok fazla seçenek bulunmaz ister istemez sınırlı modellerden seçmek zorunda kalınırdı. Alvina Abiye modelleri sizlere tesettür abiye şıklığını yaşatıyor.

Alvina Online İnternet Satış Mağazası
Türkiye ve Avrupa genelinde bulunan satış mağazası ve bayilikleri ile hizmet veren firma bununlada yetinmeyerek tüm kadınlara ulaşmayı hedefleyen Alvina Online internet satış mağazası internet bağlantısı olan her yerden bir tıkla sipariş vermenin keyfini yaşayacaksınız.

1 Comment

Add a Comment
  1. etekleriniz tek kelimeyle iğrenç

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017